Ubytování Pustevny

Ubytování Pustevny

Toužíte vypnout od ruchu velkoměsta? Nebo vám jen chybí hory, které nemáte zrovna za domem? My je máme! A dokonce i les, stejně jako možnosti koupání. Apartmán Pustevny leží v samotném srdci Beskyd, odkud můžete vyrazit na krátké procházky i náročné túry.

Pro hosty jsou k dispozici dva apartmány:

Kvalitní zázemí pro celou rodinu

Apartmány Pustevny, to jsou zážitky a turistika v celém okolí. Beskydy nabízí nepřeberné množství rozhleden, turistických pěších a cyklotras, Málkovu čokoládovnu, jízdu na koni a další vyžití, které si užijí dospělí i děti. Podívejte se, co dělat v nejbližším okolí Beskyd a na další užitečné informace, jako je kontakt na horskou službu, případně kde se podívat na počasí.

Apartmány Pustevny

Jestli stále váháte, zda by se vám apartmán Pustevny skutečně líbil, naše galerie vás přesvědčí. Prostorné pokoje a krásný dřevěný nábytek, který umocní spojení s přírodou. Nechybí gril, ohniště a parkovací místa, pokud chcete na výlety vyrážet autem. Ale není to potřeba! Spousta turistických tras a dalších aktivit je od ubytování Pustevny co by kamenem dohodil.

Už balíte? Rezervujte si pobyt a těšte se na čistou přírodu. My se na vás těšíme moc! Než se k nám vydáte, zajímat by vás mohl ještě provozní řád. Kdy probíhá noční klid? Do kolika hodin je nutné ubytování opustit a jak je to s kouřením v domě? Na vše zde najdete odpovědi. Přibalit si nezapomeňte ani domácí obuv.