Apartmán 2 (8 osob)

  Rezervovat online

  Můžete si rezervovat termín ubytování pomocí online formuláře.
  Potvrzení rezervace vám zašleme na uvedené kontaktní údaje

  GALERIE

  Ložnice Apartmánu 2

  Všechny naše ložnice jsou z masivního dřeva, včetně postelí i dětských postýlek. O zdravý spánek se postarají vysoké matrace spolu s kvalitními lůžkovinami. Dbáme na dostatek úložného prostoru, jako jsou skříně, skříňky a háčky, případně i křesílka a stolečky. První ložnice je s manželským dvoulůžkem a dřevěnou dětskou postýlkou (k zapůjčení s kompletními lůžkovinami). Další dvě ložnice jsou o 3 samostatných lůžcích.

  Vybavenost kuchyně Apartmánu 2

  Kuchyně je plně zařízená. Najdete v ni lednici, elektrickou a mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí, rychlovarnou konvici. K tomu veškerý servis a kuchyňské příslušenství. Děti ocení jídelní židličku. Ke kuchyni patří jídelní stůl a vlastní jídelna s velkým jídelním stolem.

  Obývací pokoj Apartmánu 2

  Obývací pokoj je plně zařízený. Disponuje dostatkem sedacích míst, plochou televizí, knihovnou, stojací lampou pro zpříjemnění atmosféry, stolem a přídavným stolkem, společenskými hrami, hračkami, dekami a úložným prostorem.

  Sociální zařízení Apartmánu 2

  K Apartmánu 2 náleží jedna koupelna se záchodem a sprchovým koutem. Hosté mají k dispozici ručníky, osušky a koupelnovou výbavu. V každé koupelně naleznete fén. Ve vstupní hale se nachází ještě jedno samostatné WC.

  Vstupní předsíň

  Velká vstupní předsíň, odkud se vchází do jednotlivých apartmánů, nabízí dostatečný prostor pro odkládání a sušení bund, turistických a lyžařských a motorkářských bot, lyží, běžek a další výbavy. Oba apartmány disponují vlastním uzamykatelným vchodem a fungují jako samostatné jednotky.

  Venkovní prostory

  Prostory okolo domu nabízí dostatek soukromí pro nerušený pobyt v přírodě a zeleni. Vedle domu se nachází venkovní kryté posezení (se světelnou girlandou) pro 14 osob s grilem, přenosným ohništěm, dále velký multifunkční prostor (který ocení hlavně děti) a parkoviště.

  Apartmán je nekuřácký. Kouření povoleno ve venkovních prostorách.

  Internet

   K dispozici je plný WI-FI signál.

  Parkování a přístupnost místa

  Nabízíme velké prostranství, kde pohodlně zaparkuje 10 a více aut, z toho jsou 2 místa pod krytým stáním. Toto ocení rovněž motorkáři.

  Příjezdová cesta pěkná asfaltová. Pohodlný přístup až k domu. V zimě za sněhu nutné řetězy na poslední 1 km úseku.

  Děti vítány!

  Děti ocení jídelní židličku, dětský plastový servis, schůdky, nočník nebo masivní dětskou postýlku v každém z apartmánu. K zapůjčení jsou dále hračky, knížky, společenské hry, jezdítka a venkovní hračky … Na zimní období máme lopaty, sáně, boby. Pro malíře 2 stojany.