Ubytování Kněhyně

Ubytování Kněhyně

Apartmány Kněhyně v srdci Beskyd nabízí nejen kulturní a historické vyžití, kterým je třeba Valašské muzeum a skanzen v přírodě, ale také řadu zajímavých pěších a cyklistických tras, které prověřili výletníci před vámi.

Pronajmout si lze celý dům nebo samostatně dva apartmány.

Kvalitní zázemí pro celou rodinu

Apartmán Kněhyně v srdci Beskyd, to jsou zážitky a turistika na každém kroku. Koupání, turistické trasy a rozhledny si užijí dospělí i děti. Udělali jsme pro vás seznam míst, která navštívit, spolu s důležitými informacemi, které se vám mohou během pobytu hodit.

Apartmány Kněhyně

Apartmány Kněhyně si získaly srdce celých rodin. Získají si i vaše? Jestli stále váháte s rezervací, podívejte se do naší galerie, jak to u nás vypadá. Věříme, že vás přesvědčí. Rezervujte si pobyt a těšte se na dlouhé procházky, večery pod nebem plným hvězd a zvuky přírody, které se mění během celého dne. Ráno jsou to ptáci, přes den zašustí v listí ještěrka a večer vás čeká tajemné houkání sovy.

Příroda je všemocná čarodějka. Načerpáte u nás novou energii do každodenní rutiny a najdete v sobě nové síly a inspiraci pro další pracovní nasazení.