Ubytování Horní Bečva

Ubytování Horní Bečva

Ubytování, na které nezapomenete! Apartmán Horní Bečva se vám vryje do srdce i pod kůži. Svým hostům nabízíme vše, co by si jen mohli při úniku z každodenní reality přát. Kromě pohodlného spaní také zahradu s ohništěm a grilem, oplocený areál s parkováním a nesmí chybět ani wifi, to kdybyste přece jen potřebovali vyřídit pracovní e-maily.

K dispozici jsou dva apartmány, případně si lze pronajmout celý dům.

Kvalitní zázemí pro celou rodinu

  • Valašská Bystřice – trasa Valašská Bystřice – Ptáčnice – Vsacký Cáb nabízí pohodových 5,5 km a pouhých 420 výškových metrů.
  • Rožnov pod Radhoštěm – trasa Rožnov p. R. – Radhošť – Pustevny je o něco delší. Během krásných 13 km překonáte celých 864 výškových metrů.

Zaujali jsme vás? Podívejte se i na další pěší a cyklo trasy. Vzhůru do přírody!

Apartmány Horní Bečva

Už balíte? Nezapomeňte přihodit do batohu pořádné boty, v kterých zvládnete všechny ty krásné turistické trasy. Rezervujte si pobyt a těšte se na krásné lesy a hory, které nabízí okolí ubytování Horní Bečva a které jinde nenajdete.

Apartmán Horní Bečva se nachází v malebném místě a dochozí vzdálenosti od několik restaurací. Budete přece na dovolené, takže žádné vaření! Jen relax a pohoda.

Zajímají vás na závěr praktické informace? jak je to s kouřením, časem ubytování a domácími mazlíčky? Odpoví vám náš provozní řád. A kdyby něco nevěděl, kontaktujte nás přímo. Rádi vám poskytneme všechny informace.