Ubytování Beskydy

Ubytování Beskydy

Toužíte po klidu přírody? Apartmány Beskydy jsou skvělým útočištěm pro rodiny s dětmi, osamocené tuláky nebo partu přátel, která si chce po celodenní túře opéct špekáčky nad táborákem. Zahrát si deskovku nebo si zazpívat u ohně a kytary. U nás máme zázemí pro všechny vaše aktivity!

Hostům nabízíme dva apartmány:

  • První apartmán – 2 ložnice, zázemí pro 5 dospělých a dětská postýlka.
  • Druhý apartmán – 3 ložnice, zázemí pro 8 dospělých a dětská postýlka.

Kvalitní zázemí pro celou rodinu

Lákají vás pěší turistické výlety nebo cyklovýlety? Apartmány pod Kněhyní leží blízko řady zajímavých tras, po kterých se můžete vydat objevovat kouzlo Beskyd. Tady je jen několik z nich.

Podívejte se na další, zajímavé pěší a cyklo trasy.

Apartmány Beskydy

Stále váháte? Podívejte se do galerie, kde uvidíte na fotkách každý kout našeho ubytování. Zajímá vás, v kolik hodin je noční klid? Odpoví vám provozní řád.

O ubytování v Beskydech je rok od roku větší zájem a apartmány bývají vyprodané i rok dopředu. Především ty, kde se může ubytovat celá parta. Čím méně vás je, tím snadněji ubytování seženete, ale pro 4 a více lidí je to někdy oříšek. Tím spíš, pokud chcete být přímo v srdci Beskyd se vším, co nabízí. Zahrada, ohniště, gril, dětské hřiště, krásné výhledy, klid, čistota a kompletní vybavení – ani to není samozřejmost každého ubytování.

Nestíháte dovolenou letos a plánujete ji až na další rok? Rezervujte si pobyt ještě dnes. Dokud jsou volné termíny!